19 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

ERKEK SAÇ VE SAKAL UYUMU

Son dönemlerde modaya daha çok önem veren beyler, uygun ve şık saç-sakal kesimleriyle, bazen daha güçlü, bazen daha az çocuksu, daha genç ya da erkeksi bir görünüm kazanmakta. Günümüzde erkek saç-sakal modası yeni trendlerle gündemde. İşte size yeni sakal ve saç uyumları;

Uzun Sakal Uzun Saç

Hızla büyüyen saçlar ve traş edilmemiş sakallar uzadıkça sizi bir mağara adamına dönüştürebilir. Eğer saçınızı ve sakalınızı uzun bırakmak istiyorsanız saçınızı mutlaka toplamalısınız. Topuz model ya da bir taç takmak saçınızın uzun sakalınıza uyumunu arttıracaktır. Böylece uzun sakal ve uzun saç kombinasyonunuz tamamlanmış olacaktır.

Uzun Sakal ile kısa Saç

Saçınız kısaysa, ya da uzun saçınızı sakalınız için kısa göstermek ve saçınızı kestirmek istemiyorsanız eğer, sizlere tavsiyemiz saçınızı tamamen geriye yatırmanız. Böylelikle yüzünüzü daha uzun ve daha ince gösterebilirsiniz. Saçları geri yatırmak uzun saçı kısa gösterir ve sakal kombinasyonunuzu tamamlar.

Uzun Sakal ile Orta Boy Saç

Saçlarınız orta uzunluktaysa, bırakın sakalınızla yarışsın. Kabartılmış orta boy saçlar sakalla birlikte vahşi bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda sizi doğal da gösterir.

Beyazlarınız çok mu?

Genelde beyazlaşmış saç ve sakallarını artık doğal rengine boyamak istemeyen beyler, saçınızı ve sakalınızı uzatıp kendi moda kombinasyonunuzu yaratın. Gümüş kombinasyonlarla kıyafetinizi ya da aksesuarlarınızı saçınıza ve sakalınıza uydurun. Böylece yaşlı görünmek yerine daha dikkat çekici bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

Kısa Saç Uzun Sakal

Sakalınızı şekillendirin. Saç kesiminizi sakalınızın şekillenmesine göre adapte edin. Saçınızın kısa olması sakalınızı mümkün olduğunca uzatmanız sayesinde daha olgun ve karizmatik görünebilirsiniz.

Hangi tarz olursa olsun uzatılmış saçlar gerekli hair care yapılmadıkça yıpranmaya elverişlidir. damaged hair , dökülmelere neden olur. Saçlarınıza gerekli özeni göstermelisiniz.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü